Wczytuję dane...

Skład:
1 saszetka zawiera: paracetamol 650mg, chlorowodorek fenylefryny 10mg, maleinian feniraminy 20mg oraz substancje pomocnicze.

Działanie:
Chlorowodorek fenylefryny zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, paracetamol działa pzreciwbólowo i przeciwgorączkowo, maleinian feniraminy - substancja przeciwhistaminowa zmniejszająca produkcję wydzieliny w nosie.

Wskazania:
Theraflu ExtraGRIP stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienie, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle
kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody.