Wczytuję dane...
Producent: SEQUOIA SP. Z O.O.
Przejdź do pełnego opisu produktu

Skład:
1 ml roztworu zawiera 100 mg paracetamolu (10% stężenie)

Działanie:
Preparat zaliczany jest do szerokiej kategorii leków przeciwbólowych przeznaczonych do stosowania u dzieci. Zawiera paracetamol, który wykazuje właściwości zmniejszające podwyższoną temperaturę ciała oraz łagodzące dolegliwości bólowe.

Wskazania:
Stosować w przypadku zwiększonej ciepłoty ciała utrzymującej się nie dłużej niż 3 dni oraz dolegliwości bólowych o łagodnym bądź przeciętnym nasileniu.

Dawkowanie:
Stosować doustnie. Dawkę 15mg/kg podawać co 6h, a dawkę 10 mg/kg co 4h.