loadingimg

Wczytuję dane...
średnia: 0.0  ocen: 0
IBUPROM x 50 tabletek
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
9,49 EUR
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Skład
1 tabl. powl. zawiera 200 mg ibuprofenu. 1 tabl. drażowana zawiera 400 mg ibuprofenu.

Jest silnym lekiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym, który precyzyjnie lokalizuje źródło bólu, (jakim często jest stan zapalny) i na nim koncentruje swoją siłę działania. Dzięki temu szybko zwalcza różnego rodzaju bóle. Ibuprom zalecany jest w szczególności przy bólach menstruacyjnych, bólach reumatycznych, bólach mięśniowych, czy bólach głowy.

Wskazania do stosowania:
Bóle różnego pochodzenia: bóle miesiączkowe, mięśniowe, pourazowe, bóle głowy, zębów, gardła, bóle krzyża, rwa kulszowa, bóle reumatyczne oraz gorączka.

Dawkowanie
Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż.: 1-2 tabl. (200 mg) 3-4 razy dziennie po posiłkach lub 1 tabl. (400 mg) co 4-6 h. Nie należy stosować więcej niż 10 tabl. (200 mg) lub 3 tabl. (400 mg) dziennie. W chorobie reumatycznej i u dzieci poniżej 12 r.ż. dawkowanie należy ustalić indywidualnie