loadingimg

Wczytuję dane...
średnia: 0.0  ocen: 0
GRIPEX Hot x 12 saszetek
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
7,21 EUR
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Skład:
Paracetamol (650mg), fenylefryna (10mg), witamina C (50mg).

Działanie:
Gripex HotActiv zawiera specjalnie dobrane składniki, których działanie zostało potwierdzone naukowo
Paracetamol (650mg) zwalcza gorączkę oraz bóle głowy, mięśni i gardła. Fenylefryna (10mg) zwalcza katar i udrożnia nos. Witamina C (50mg) wspomaga odporność organizmu w walce z infekcją.

Wskazania:
Lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrożniającym nos. Łagodzi objawy przeziębienia, grypy i chorób grypopodobnych. Wskazaniem do stosowania leku jest łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów zapalenia błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie, zapaleniu zatok przynosowych, alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa i naczynioruchowym obrzęku błony śluzowej nosa.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6godz. (maksymalnie 6 saszetek na dobę).