loadingimg

Wczytuję dane...
średnia: 0.0  ocen: 0
FERVEX D x 8 saszetek
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
3,46 EUR
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Skład:
(1 saszetka): Paracetamol 500 mg, kwas askorbowy 200 mg, maleinian feniraminy 25 mg.
substancje pomocnicze: mannitol, bezwodny kwas cytrynowy, poliwidon, magnezu cytrynian bezwodny, aspartam,  naturalny aromat antylski

Działanie:
Lek zaliczany jest do szerokiej grupy złożonych preparatów przeznaczonych do podawania doustnego w postaci roztworu. Zawiera substancje, które wykazują właściwości łagodzące dolegliwości bólowe i zmniejszają podwyższoną ciepłotę ciała. Co więcej prowadzą do obkurczenia naczyń krwionośnych i udrożnienia przewodów nosowych.

Przeciwwskazania:
- uczulenie na składniki preparatu
- schorzenia wątroby/nerek
- nadciśnienie tętnicze
- przerost prostaty
- wiek poniżej 15 lat
- fenyloketonuria
- jaskra

Wskazania:
Preparat zalecany jest w czasie kuracji leczniczej grypy oraz przeziębienia, którym towarzyszą takie objawy jak ból głowy, gardła, zatok, drgawki, bóle mięśniowo-stawowe oraz nieżyt nosa.

Dawkowanie:
- preparat przeznaczony do stosowania doustnego
- w przypadku osób dorosłych i młodzieży powyżej 15 roku życia zaleca się przyjmowanie 1 saszetki co 4-6h (nie więcej niż 3 saszetki/24h)
- stosować po rozpuszczeniu w 250 ml gorącej wody.